Kategorie
Biznes

Poczta – kwiatowa dostawa. Czym są wyróżniają się usługi poczty kwiatowej

0 0
> Read Time:4 Minute, 41 Second

Kwiaty to znakomity prezent na każdą okazję. Nadają się zarówno w kontekście uroczystych, radosnych wydarzeń, jak i również stanowią nieodzowny element ceremonii żałobnych. Stanowią tak uniwersalny sposób na prezent, że z pewnością trudno znaleźć równie wartościową alternatywę. W dobie zmian społecznych, wywołanych epidemią koronawirusa, usługi online w znacznym stopniu zyskały na swojej renomie. Jeśli sprzedaż przenosi się do sfery internetu, dlaczegożby nie wytransferować tam działalność kwiaciarni? I tak też się dzieje. Jesteśmy świadkami ogromnej popularyzacji usług kwiatowych online. Mimo, iż kwiatowa poczta już funkcjonowała na pre-pandemicznym rynku, to dopiero teraz zyskała na swoim wyrazie. Bezobsługowa i bezkontaktowa dostawa kwiatów jest świetnym sposobem na uczczenie pamięci o danej osobie w przypadku urodzin, imienin czy jubileuszu. Bez ryzyka, bez konieczności wizytowania i w charakterze prezentu-niespodzianki.

Kwiaty online. Jak działa wysyłka i zamawianie kwiatów?

Kwiaciarnia internetowa funkcjonuje praktycznie na takich samych zasadach, jak każda inna kwiaciarnia stacjonarna. Głównym wyróżnikiem jest sposób realizacji usługi. Są one wykonywane na odległość, wyłączając bezpośredni kontakt z klientem w placówce stacjonarnej. Piękne kwiaty rezerwowane i opłacane są przy użyciu sieci internetowej. Cały proces jest bezpieczny, błyskawiczny i pewny. Wysyłka kwiatów realizuje się w terminie, zaznaczonym przez osobę zamawiającą w formularzu online. Bezstykowo i za pomocą płatności online – to nasz wyróżnik. Nie ogranicza nas lokalizacja przebywania odbiorcy. Realizujemy nasze usługi na terytorium całego kraju.

Realizacja wysyłki

Po kliknięciu w opcję zamów kwiaty i wyślij kwiaty, kwiaciarnia internetowa zaczyna proces przetwarzania zapytania. Zdecydowaną większość zamówień realizuje się już w następnym dniu roboczym – chyba, że użytkownik wybrał inną, konkretną datę, wskazującą np. urodziny czy walentynki. Kwiaty zamówione z wyprzedzeniem są kompletowane przez zespół przygotowanych pracowników i bezpiecznie pakowane do dalszej podróży. Sposób zabezpieczania przesyłek jest gwarantem ich bezpieczeństwa podczas transportu. Przesyłki kwiatowe muszą być wyjątkowo dobrze zabezpieczone, gdyż niechroniona przesyłka bardzo łatwo się zniszczy. Na szczęście mamy na to autorski patent.

Kwiaty pocztą. Czy to dobra opcja na prezent dla najbliższych?

Poczta kwiatowa – wysyłamy kwiaty na każdą okazję. Zamawiający może zaznaczyć dedykację dotyczącą konkretnej uroczystości. Kwiatowa wysyłka, zawierająca niezapomnianą kompozycję kwiatową, jest znakomitym prezentem na dzień matki, dzień kobiet czy dzień babci. Nie od dzisiaj przecież wiadomo, że kobiety uwielbiają kwiaty! Bukiet skomponowany z najlepszej jakości pachnących roślin jest gwarantem zadowolenia zarówno zamawiającego, jak i obdarowanego. Jeśli chcesz wysyłać kwiaty w dowolne miejsce Polski, to jesteś we właściwym miejscu. Zapewniamy, że dostarczone kwiaty znajdą się w miejscu destynacji w czasie i odpowiedniej porze.

Świeże kwiaty i bukiety. Uczcij dzień dziadka i babci

Seniorzy stanowią wyjątkową grupę osób, dla których różnego rodzaju uroczystości są niezwykle ważne. Doświadczeni wiekiem ludzie stają się bardzo sentymentalni, wspominają stare czasy i nawiązują do swoich przeżyć. Świeże kwiaty i bukiety, dostarczone od wnuków do dziadków, stanowią znakomity pomysł na sprawienie im odrobiny radości. To szczególnie ważne, gdy wnukowie mieszkają daleko od miejsca zamieszkania dziadków, bądź są pochłonięci swoimi obowiązkami. Poczta zajmie się realizacją kompletowania bukietu w dniu złożenia zamówienia, o ile dzień wysyłki jest tym poprzedzającym. Jeśli nie, to przygotujemy bukiet na czas – zamówienia realizujemy zgodnie z terminem podanym przez klienta.

Kwiaty i bukiety na odległość. Poczta – kwiatowa dostawa na terenie całego kraju

Dostawa kwiatów realizowana jest na terenie całego kraju. Chcesz wysłać kwiaty ze Świnoujścia do Przemyśla, albo z Suwałk do Bogatyni? Żaden problem. Nasza kwiaciarnia internetowa swoim zasięgiem obejmuje terytorium całej Polski. Zamówione kwiaty online mogą w kilka, maksymalnie kilkanaście godzin przemierzyć cały kraj – w optymalnych warunkach, bez zamartwiania się o stan prezentu. Bukiet jest ręcznie kompletowany przez pracowników kwiaciarni. Dostawą zajmują się zaś kurierzy, którzy współpracują z naszą firmą.

Bukiet to nie wszystko. Co jeszcze można wysłać dostawą prosto z kwiaciarni?

Bukiet kwiatowy to coś, na co z pewnością powinniśmy się zdecydować. Piękne i pachnące róże, goździki czy tulipany ucieszą obdarowaną osobę. Poczuje się ona nie tylko wyjątkowo, ale będzie także podziwiała trud i zaangażowanie, jaki włożyliśmy w proces składania zamówienia kwiatów. Do przesyłki można również dodać inne, ciekawe dodatki, jeśli stwierdzimy, że kwiaty to za mało. Bukiet może zostać uzupełniony w czekoladki, bilecik, życzenia i inne prezenty.

Kiedy działa poczta – kwiatowa dostawa w określoną porę

Zamówienie bukietów można składać bez przerwy, 24 godziny na dobę. Oznacza to, że zamówienie na urodziny, czy inną niecierpiącą zwłoki okazję, dokonamy w mgnieniu oka. Dostawa zostanie zrealizowana w godzinach i dacie podanej w zamówieniu. Możliwość komponowania bukietów jest bardzo duża. Kwiaciarnia dysponuje szerokim wyborem świeżych kwiatów.

Szeroki i nieoczywisty wybór kwiatów

W asortymencie mamy róże, storczyki, tulipany, goździki, frezje czy lilie. Warto sprawdzać, który dokładnie bukiet jest obecnie dostępny. Dysponujemy kwiatami tylko i wyłącznie świeżymi, wobec czego ich dostępność i dostawa może być niekiedy czasowo ograniczona. Co pewien czas zmieniamy rodzaje bukietów przygotowując asortyment do zbliżających się okazji. Co to oznacza? inne świeże kwiaty będą dostępne w okresie zimowym, jesiennym, a jeszcze inne podczas lata. Warto na bieżąco sprawdzać naszą aktualną ofertę – korzystając z odpowiednich podstron!

Kwiaciarnia internetowa -opinie

Cenimy sobie opinię i feedbacki przesyłane przez naszych klientów. Dopracowujemy procedury, które mają jeszcze bardziej ułatwić proces zamawiania pięknych kwiatów przez sieć. Oto niektóre opinie, które wystawili nasi dotychczasowi klienci:

  • Cały proces przebiegł pozytywnie. Kwiaty trafiły do odbiorcy w ten sam dzień, który podałam w formularzu na stronie internetowej. Gorąco polecam, bo to z pewnością ciekawa opcja na prezent. – Kasia.
  • Dostawa ok, jestem zadowolony podobnie jak odbiorczyni. Na plus intuicyjność wyboru – nie miałem z tym większego problemu, mimo że z komputera korzystam rzadko. – Paweł
  • Bukiet piękny, w pełni odpowiadał propozycji podanej na stronie. Dostawa nie budziła zastrzeżeń, podobnie jak czas oczekiwania. Pełne uznanie. – Adrian
  • Wszystko się zgadza, nie mam wielu zastrzeżeń, ale chyba wolę osobiście wręczyć bukiecik bliskiej osobie. – Michał
  • Bukiet przepięknych goździków dotarł dokładnie na Dzień Mamy. O to właśnie chodziło: punktualność i pewność zamówienia. Polecam z całego serca. – Kinga
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.